אומנות העירום: 5 גווני שפתון ניטרליים לכל גוון עור

שפתיים עירומות היו באופנה כבר זמן מה, ומסיבה טובה. הם נצחיים, צדדיים ויכולים להחמיא לכל גוון עור. אבל עם כל כך הרבה גוונים שונים של עירום בחוץ, למצוא את המושלם יכולה להיות משימה לא פשוטה. בין אם את מחפשת משהו נועז והצהרתי או משהו עדין ומאופק, שפתון העירום הנכון יכול להעלות כל מראה לשלב הבא. במאמר זה, נחקור את אמנות העירום ונחלוק את הבחירות המובילות שלנו עבור 5 גווני השפתון הניטרליים הטובים ביותר המחמיאים לכל גוון עור. מניוד אפרסק חם ועד סגול בגוון סגול, אנחנו מכוסים אותך. אז בין אם אתם מתחילים באיפור או מקצוענים ותיקים, התכוננו לגלות את הגוון העירום החדש שלכם שייקח את משחק האיפור שלכם לשלב הבא.

הבנת תת גווני העור

לפני שנצלול לגווני השפתון העירום הטובים ביותר עבור כל גוון עור, חשוב להבין את הרעיון של תת גווני העור. תת גווני העור הם הגוונים הבסיסיים שניתן לראות מתחת לשכבת העור העליונה. ישנם שלושה גוונים עיקריים: קריר, חם וניטרלי.

לגוונים קרירים יש גוון ורוד, אדום או כחול לעור. אם יש לך גוונים קרירים, הוורידים שלך ייראו כחולים או סגולים, ואתה עלול להישרף בקלות בשמש. מצד שני, לגוונים חמים יש גוון צהוב, אפרסק או זהוב לעור. אם יש לך נימה חמה, הוורידים שלך ייראו ירוקים, ואתה עשוי להשתזף בקלות בשמש. לבסוף, לגוונים ניטרליים יש שילוב של גוונים קרירים וחמים כאחד, והוורידים על פרק כף היד עשויים להיראות כחולים-ירוקים.

הכרת התת גוון שלך חיונית בבחירת גוון השפתון העירום המושלם. אם יש לך גוונים חמים, תרצה לבחור בגוון עירום עם גוונים חמים ואפרסקים. אם יש לך גוונים מגניבים, חפשי עירום עם גוונים ורודים או סגולים. אם יש לך תת גוון ניטרלי, אתה יכול לנענע ניודים חמים וקרירים כאחד.

היתרונות של בחירת גוון השפתון העירום הנכון

בחירת גוון השפתון העירום הנכון יכולה לעשות את כל ההבדל במראה האיפור שלך. זה לא רק יכול לשפר את היופי הטבעי שלך, אלא זה גם יכול לעזור ליצור סימטריה ואיזון בפנים שלך. שפתון עירום שנבחר היטב יכול גם לגרום לשפתיים שלך להיראות מלאות ומוגדרות יותר, ולתת לך את השרב המושלם הזה.

בעת בחירת גוון שפתון עירום, חשוב לקחת בחשבון את גוון העור שלך, כמו גם את צבע השפתיים שלך. אם יש לך שפתיים כהות יותר, אולי תרצה לבחור בגוון עירום פיגמנטי יותר כדי למנוע מהצבע הטבעי של השפתיים שלך להופיע. לחלופין, אם יש לך שפתיים בהירות יותר, אתה יכול ללכת על גוון עירום שקוף או עדין יותר.

5 גווני שפתון ניטרליים המובילים לגווני עור בהיר

אם יש לך עור בהיר, תרצה לבחור בגוון עירום שאינו משתלט מדי. גוונים בהירים ועדינים יותר מושלמים לגווני עור בהירים, מכיוון שהם לא ישטפו אותך החוצה. להלן 5 הבחירות המובילות שלנו עבור גווני שפתון ניטרליים לגווני עור בהירים:

1. שפתון MAC ב-"Honeylove" - גוון עירום בגוון חם זה מושלם לגווני עור בהיר עם תת גוונים חמים. יש לו גימור מט והוא בעל פיגמנט גבוה, כך שהוא יחזיק מעמד כל היום.

2. שפתון Charlotte Tilbury Matte Revolution ב-"Pillow Talk" - השפתון האהוב על הפולחן הזה הוא גוון ורדרד-עירום משגע שמחמיא לגווני עור בהיר עם תת-גוונים קרירים. זה קרמי ומעניק לחות, מה שהופך אותו מושלם ללבוש יומיומי.

3. עיפרון שפתיים מאט NARS Velvet ב-"Bahama" - גוון עירום חם ורוד-ורוד הזה מושלם לגווני עור בהיר עם תת גוון ניטרלי. יש לו גימור מט קטיפתי וקל ליישום.

4. שפתון נוזלי מייבלין SuperStay Matte Ink ב"דרייבר" - גוון העירום החם והאפרסקי הזה מושלם לגווני עור בהיר עם תת גוון חמים. זה עמיד לאורך זמן ולא יזוז, מה שהופך אותו מושלם ללבוש כל היום.

5. Bobbi Brown Luxe Lip Color ב-"Uber Beige" - גוון עירום בגוון חם זה מושלם לגווני עור בהיר עם תת גוונים חמים. הוא קרמי, מעניק לחות ובעל גימור סאטן יוקרתי.

למעלה 5 גווני שפתון ניטרלי עבור גווני עור בהירים

אם יש לך עור בהיר, תרצה לבחור בגוון עירום קצת יותר פיגמנטי מאלה לגווני עור בהיר. גוונים בהירים יותר עשויים לשטוף אותך, אז בחר משהו עם קצת יותר עומק. להלן 5 הבחירות המובילות שלנו לגווני שפתון ניטרליים לגווני עור בהירים:

1. שפתון Dior Addict בגוון "בז' קז'ואל" - גוון עירום בגוון קריר זה מושלם לגווני עור בהירים עם תת גוונים קרירים. יש לו גימור מבריק ומעניק לחות על השפתיים.

2. NYX Professional Makeup Soft Matte Cream ב-"Stockholm" - גוון עירום בגוון חם זה מושלם לגווני עור בהירים עם תת גוונים חמים. יש לו גימור מט קטיפתי ומחזיק מעמד במשך שעות.

3. שפתון Huda Beauty Power Bullet Matte ב-"Joyride" - גוון העירום החם והאפרסקי הזה מושלם לגווני עור בהירים עם תת גוון חמים. יש לו גימור קרמי ומאט והוא בעל פיגמנט גבוה.

4. שפתון MatteTrance של Pat McGrath Labs ב-"Christy" - גוון עירום בגוון חם זה מושלם לגווני עור בהירים עם תת גוון ניטרלי. יש לו גימור מט קטיפתי והוא עמיד לאורך זמן.

5. שפתון רבלון Super Lustrous ב-"Sandstorm" - גוון עירום בגוון חם זה מושלם לגווני עור בהירים עם תת גוון חמים. זה קרמי, מעניק לחות ובעל גימור סאטן.

5 גווני שפתון ניטרליים המובילים לגווני עור בינוניים

אם יש לך עור בינוני, תרצה לבחור בגוון עירום שהוא קצת יותר עשיר בצבע. גווני עור בינוניים יכולים להתמודד עם גוונים עם קצת יותר עומק וחמימות. להלן 5 הבחירות המובילות שלנו לגווני שפתון ניטרליים לגווני עור בינוניים:

1. Tom Ford Lip Color Matte ב-"First Time" - גוון עירום בגוון חם זה מושלם עבור גווני עור בינוניים עם תת גוונים חמים. יש לו גימור מט והוא בעל פיגמנט גבוה.

2. Fenty Beauty Stunna Lip Paint ב-"Unbutton" - גוון עירום בגוון קריר זה מושלם לגווני עור בינוניים עם תת גוונים קרירים. יש לו גימור מט רך והוא עמיד לאורך זמן.

3. שפתון Charlotte Tilbury KISSING ב-"Penelope Pink" - גוון עירום בגוון חם זה מושלם לגווני עור בינוניים עם תת גוון ניטרלי. זה קרמי ומעניק לחות, עם גימור סאטן.

4. Huda Beauty Power Bullet Matte Lipstick ב"ראיון" - גוון עירום בגוון קריר זה מושלם לגווני עור בינוניים עם תת גוון קריר. הוא בעל פיגמנט גבוה ובעל גימור מט.

5. שפתון MAC ב-"Velvet Teddy" - גוון עירום בגוון חם זה מושלם לגווני עור בינוניים עם תת גוונים חמים. הוא קרמי, בעל פיגמנט גבוה ובעל גימור מאט.

5 גווני שפתון ניטרליים המובילים לגווני עור שזופים

אם יש לך עור שזוף, תרצה לבחור בגוון עירום עם קצת יותר חמימות ועומק. גווני עור שזופים יכולים להתמודד עם גוונים עשירים ונועזים יותר מבלי להיראות משתלט מדי. להלן 5 הבחירות המובילות שלנו לגווני שפתון ניטרליים לגווני עור שזופים:

1. Huda Beauty Power Bullet Matte Lipstick ב"יום קידום" - גוון עירום חם וחום קינמון זה מושלם לגווני עור שזופים עם תת גוונים חמים. הוא בעל פיגמנט גבוה ובעל גימור מט.

2. שפתון NARS Audacious ב"ברברה" - גוון עירום בגוון חם זה מושלם לגווני עור שזופים עם תת גוון ניטרלי. זה קרמי, מעניק לחות ובעל גימור סאטן.

3. שפתון MAC ב-"Velvet Teddy" - גוון עירום בגוון חם זה מושלם לגווני עור שזופים עם תת גוונים חמים. הוא קרמי, בעל פיגמנט גבוה ובעל גימור מאט.

4. שפתון Charlotte Tilbury Matte Revolution ב-"Very Victoria" - גוון עירום בגוון קריר זה מושלם לגווני עור שזופים עם תת-גוונים קרירים. זה קרמי ומעניק לחות, עם גימור מאט.

5. Fenty Beauty Stunna Lip Paint ב-"Unbutton" - גוון עירום בגוון קריר זה מושלם לגווני עור שזופים עם תת גוונים קרירים. יש לו גימור מט רך והוא עמיד לאורך זמן.

5 גווני שפתון ניטרליים המובילים לגווני עור עמוקים

אם יש לך עור עמוק, תרצה לבחור בגוון עירום עם קצת יותר עושר ועומק. גווני עור עמוקים יכולים להתמודד עם גוונים נועזים ויוצרים אמירה מבלי להיראות משתלטים מדי. להלן 5 הבחירות המובילות שלנו לגווני שפתון ניטרליים לגווני עור עמוקים:

1. שפתון MAC ב-"Whirl" - גוון עירום בגוון חם זה מושלם לגווני עור עמוקים עם תת גוונים חמים. הוא בעל פיגמנט גבוה ובעל גימור מט.

2. שפתון MatteTrance של Pat McGrath Labs ב-"Femmebot" - גוון עירום בגוון חם זה מושלם לגווני עור עמוקים עם תת גוונים חמים. יש לו גימור מט קטיפתי והוא עמיד לאורך זמן.

3. שפתון NARS Audacious ב-"Raquel" - גוון העירום החם, הוורוד-בז' הזה מושלם לגווני עור עמוקים עם תת גוון ניטרלי. זה קרמי, מעניק לחות ובעל גימור סאטן.

4. שפתון Huda Beauty Power Bullet Matte ב-"Staycation" - גוון עירום בגוון קריר זה מושלם לגווני עור עמוקים עם תת-גוונים קרירים. הוא בעל פיגמנט גבוה ובעל גימור מט.

5. שפתון נוזלי מייבלין SuperStay Matte Ink ב"דרייבר" - גוון העירום החם והאפרסקי הזה מושלם לגווני עור עמוקים עם תת גוונים חמים. זה עמיד לאורך זמן ולא יזוז, מה שהופך אותו מושלם ללבוש כל היום.

טיפים לבחירת גוון השפתון העירום המושלם

1. קחו בחשבון את תת גווני העור ואת צבע השפתיים שלכם בבחירת גוון עירום.

2. בדוק את הגוון על השפתיים שלך לפני הרכישה כדי לוודא שהוא משלים את גוון העור שלך.

3. אל תפחדי לנסות גוונים וגימורים שונים כדי למצוא את העירום המושלם שלך.

4. השתמשי בתוחם שפתיים בגוון דומה לשפתון שלך כדי ליצור צורת שפתיים מוגדרת יותר.

5. התנסי עם מראות איפור שונים כדי להשלים את גוון השפתון העירום שלך.